Hommikusöögi teenindaja
Firma nimi peidetud Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #634486

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli Dzingel restoran otsib oma kollektiivi hommikusöögi teenindajat!

Teenindaja tööülesanneteks on professionaalse, meeldiva ja sujuva hommikusöögi tagamine hotelli restoranis.

Vajadusel on hommikusöögi teenindaja abiks ka muudel aegadel restorani ja kohviku teenuste pakkumisele.

Tööaeg: 06:00-12:00, graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil - ka lugemisoskus
Kohusetundlikkus
Täpsus
Puhtust hoidev ja hoolas
Suurepärane suhtlusoskus
Meeskonnatöö valmidus
Valmisolek töötada ka riigipühadel ja nädalavahetustel, varajastel hommiku tundidel

Ettevõte pakub

Ettevõtte siseseid soodustusi
Sporditoetust
Taksosõidu kompensatsiooni
Palju ühisüritusi
Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#634486

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.

Vaata rohkem