Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436882

Tööpakkumise number

436882

Töö kirjeldus

Hotelli külalistele hommikusöögi serveerimine ja kõrgetasemeline teenindamine hommikusöögil.

Nõudmised kandidaadile

- Hea füüsiline ja vaimne pingetaluvus
- Valmisolek meeskonnatööks ja soov töötada klienditeenindajana
- Väga hea suhtlemisoskus, julgus ja avatus
- Hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.
- Ausus, lojaalsus, korrektsus.
- Valmisolek töötada hommikuti ja nädalavahetustel.

Ettevõte pakub

- Püsivat ja mõnusat töökohta kesklinnas
- Meeldivaid töökaaslasi ja -keskkonda
- Huvitavat, vastutusrikast ja suhtlemisrohket tööd
- Arenguvõimalusi restoraniteeninduses
- Tööd graafiku alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. september 2016
Kuulutus sisestati:
19. august 2016

2004.a asutatud Hotell L’Ermitage asub Tallinna kesklinnas otse vanalinna külje all, Kassisaba rohelises ja rahulikus piirkonnas. Viieminutilise jalutuskäigu kaugusel on vanalinna süda – Raekoja plats. 2014. aasta jaanuaris valminud juurdeehitisega laienes hotell, lisaks olemasolevatele tubadele ja a la carte restoranile, 31 toa, 1 kaasaegse konverentsiruumi ja 1 Cafe Katze võrra.