Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743246

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide kiire, viisakas ja rõõmsameelne teenindamine

  • Hommikubuffet üles panek

  • Laudadelt nõude koristamine

  • Töökoha ja seadmete korrashoidmine

Ootused kandidaadile

Heaks eelduseks kandideerimisel on:

  • ausus ja kohusetundlikkus
  • kiirus, korrektsus ja positiivne suhtumine
  • hea pingetaluvus
  • paindlikkus ja valmidus meeskonnatööks
  • füüsiline vastupidavus
  • valmisolek tööks nädalavahetustel ja riiklikel pühadel

Ettevõte pakub

  • Vahetustega tööd graafiku alusel
  • Aastaringne tööd osalise tööajaga
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Meie töötajana saad osa väga paljudest ettevõttesistest soodustustest Viimsi SPAs, Grand Rose SPAs, Meresuu SPAs, Viimsi Kinos, Viimsi SPA Ilu- ja Tervisekeskuses, Atlantis H2O Aquapargis ja Black Rose Pubis. Muuhulgas  võimaldame näiteks soodustingimustel lõunasööki ning tasuta spaa kasutamise võimalust.

Tööpakkumise number
#743246