Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805197

Hommikusöögi teenindaja (Hestia Hotel Ilmarine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli külastajate kõrgetasemeline, viisakas ja sõbralik teenindamine hotelli hommikusöögis.

Ootused kandidaadile

Sobid suurepäraselt, kui oled sõbralik, positiivse ellusuhtumisega ning suhtled eesti ja inglise keeles. Oled täpne, aus, paindlik ning valmis töötama meeskonnas.Sulle sobib töötamine hommikuti vahetustega ja graafiku alusel (tööaeg E-R 7:30-12:00; L-P 8:00-13:00).

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, kindlat töötasu, kaasaegset töökeskkonda,oma töötaja soodustusi ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Tööpakkumise number
#805197

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. september 2022
Kuulutus sisestati:
12. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem