Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #728926

Hommikusöögi kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on toitude valmistamine vastavalt retseptuurile ja juhendamisele, toitude serveerimine ja oma tööpäeva plaanipärane korraldus.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Sa oled erialase haridusega või kokana töötamise kogemusega ning sul on lai toidualane silmaring;
  • Sa ei karda tööd, sulle on südamelähedased traditsioonid, kvaliteet ja esikohal külastaja, kellele sa süüa valmistad;
  • Sa oled nõudlik, täpne ja kiire oma kohustuste täitmisel ning armastad puhtust, omad ilumeelt ja naudid söögitegemist;
  • Sulle sobib töötamine vahetustega (k.a nädalavahetustel) ja graafiku alusel.

Pakume Sulle töötamist Tallinna kõige ägedama hotelli ja selle uute restoranide meeskonnas.

Tööpakkumise number
#728926

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
9. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem