Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464934

Tööpakkumise number

464934

Töö kirjeldus

Töö ülesandeks on hotelli külastajate toa numbrite kontrollimine hommikusöögi ajal
Hommikusöök on E-R 7.00-10.30

Nõudmised kandidaadile

Valdad hästi eesti, inglise ja vene keelt
Kasuks tuleb soome keele oskus
Ausus ja kohusetundlikkus
Tööajast kinni pidamine
Varasem töökogemus ei ole kohustuslik, väljaõpe kohapeal

Vanus alates 18 eluaastat

Ettevõte pakub

Ettevõttesiseseid soodustusi
Sõbralikku kollektiivi
Paindliku töögraafikut

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust
Lisainfo: restoran(ät)dzingel.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
17. märts 2017

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.