Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242115

Hinnasiltide kujundaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Hinnaplakatite käsitsi kujundamine ja joonestamine paberil vastavalt etteantud mõõtudele

Ootused kandidaadile

- Töö sobib kunstihariduse või -hingega inimesele
- Töö eeldab head joonestusoskust ja -vilumust, head ruumitunnetust
- Kiirus ja täpsus töös

Ettevõte pakub

- Töötasu 0,83 eurot/tükk (bruto)
- Paindlikku töögraafikut
- Võimalust töötada kodus

Lisainfo

- Töid tehakse LAAGRI Rimi hüpermarketi tarbeks(Pärnu mnt 556, Laagri alevik)

Tööpakkumise number
#242115

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2011

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest toidukaupade müügiga tegelevatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il suur ja kaasaegne keskköök. Meil on 82 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele.

Vaata rohkem