Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199811

Hindaja/hindaja assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame meie meeskonda edasipüüdlikku ja teotahtelist kinnisvara hindajat, kellega jagada oma ametioskusi ja tarkusi.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus või seda omandamine ja/või kinnisvaraga seotud töökogemus.

Ettevõte pakub

Pakume arenemisvõimalust, head meeskonda ja tulemustasu.

Tööpakkumise number
#199811

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2010

ERI Kinnisvara ja Pindi Kinnisvara kaubamärke koondav OÜ Realia Group on Eesti suurim kinnisvarabüroo, millel on 18 esindust üle Eesti. Firma andmebaasis on üle 3200 aktiivse pakkumise ning aastas hinnatakse üle 6000 kinnisvaraobjekti.

Vaata rohkem