https://www.cvkeskus.ee/561175

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Heakorratööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 561175

Tööpakkumise number

561175

Töö kirjeldus

-igapäevane objektide korrashoid


Nõudmised kandidaadile

-B kategooria juhiload
-teenindusvalmidus
-iseseisvus ja tööde planeerimise oskus
-ausus, korrektsus ja hoolikus
-hea suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

-konkurentsivõimelist töötasu
-kaasaegseid töövahendeid


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Kinnisvarateenindus on ettevõte, mis loodi 1993.aastal eesmärgiga pakkuda kinnisvaraomanikele tuge igapäevaste kinnisvara korrashoiuga seotud tegevuste korraldamisel.
Meie klientideks on valdav osa tähtsamatest riiklikest ettevõtetest, kelle valdusalas on nii piiri- ja tollipunktid kui ka valitsusasutused ning samuti äriettevõtted, kes vajavad hea kvaliteedi ning optimaalse hinnaga usaldusväärset teenust. Olles uhked suurte ja mõjuvõimsate klientide üle, on meile olulised kõik tellijad töömahust sõltumata. Lähtume printsiibist, et suurte klientide rahulolu on garantiiks ISO 9001 EST-skõikidele klientidele, tagamaks teenuse kõrge kvaliteedi täna ning vastustuse homse ees.
Meie tegevus põhineb kinnisvara korrashoiu standardil EVS 807:2010. Kuuludes Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liitu, on meile omistatud hooldusteenuse ***klassi sertifikaat, tunnustamaks ettevõtte pädevust krundihoolduse, sisekoristuse, üldehitusliku hoolduse ning tehnosüsteemide (vee- ja kanalisatsiooniseadmed, kütte- ja ventilatsioonisüsteemid, elektrisüsteemid, erisüsteemid) hoolduse valdkonnas.