HEA TÖÖAEG & TÖÖTASU - MÜÜGIKONSULTANT peagi avatavasse Viljandi esinduskauplusesse
Tööpakkumise number #831370

Weekend Eesti OÜ
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle:
- Esinduskaupluse ja e-poe klientide nõustamise ja teenindamise
- Kõrgetasemelise ostukogemuse pakkumise
- Klientide rahulolu
- Tuntud brändide kaupade vastuvõtmise ja väljapaneku korraldamise

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui oled:
- Orienteeritud kaupluse müügitulemustele
- Abivalmis ja hooliv oma klientide suhtes
- Sul on müügile suunatud kaubanduslik mõtteviis
- Oled iseseisev õppija ja julge katsetaja
- Hea suhtlemis- ja koostööoskusega
- Huvitatud e-kaubandusest ja soovid osaleda jalatsikaubanduse innovatsioonis

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Karjäärivõimalusi rahvusvahelises, kiiresti arenevas e-kaubandusettevõttes, mille
osanike sekka kuulub ja kasvu toetab ka Baltikumi suurim erakapitali investeerimisfondide haldaja BaltCap
- Võimalust omandada osalus ettevõttes läbi optsiooniprogrammi ja saada seeläbi osa
ettevõtte väärtuse kasvust
- Sõbralikku, toetavat ja professionaalset meeskonda
- Võimalust tööalaselt särada ja teha teoks oma unistused
- Kaasaegset töökeskkonda, huvitavat, vaheldusrikast ja arendavat tööd
- Motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu vahemikus 900-1200€/kuus
- Ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ja soodustingimustel sportimisvõimalusi
- Tööaega paindliku graafiku alusel E-R 9-19, L 9-17, P 10-15
- Töökohta Viljandis asukohaga Tallinna 24

Tööpakkumise number
#831370

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 900 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2023
HEA TÖÖAEG & TÖÖTASU - MÜÜGIKONSULTANT peagi avatavasse Viljandi esinduskauplusesse HEA TÖÖAEG & TÖÖTASU - MÜÜGIKONSULTANT peagi avatavasse Viljandi esinduskauplusesse

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KARJÄÄR & ARENG - ESINDUSE JUHT PEAGI AVATAVASSE VILJANDI ESINDUSKAUPLUSESSE Weekend Eesti OÜ
KARJÄÄR & ARENG - ESINDUSE JUHT PEAGI AVATAVASSE VILJANDI ESINDUSKAUPLUSESSE Weekend Eesti OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
nädal tagasi
DEKORAATOR CENTRUM 2 KESKUSE SINSAY KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ
DEKORAATOR CENTRUM 2 KESKUSE SINSAY KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
KLIENDITEENINDAJA JUKU MÄNGUASJAKESKUSESSE Kotryna OÜ
KLIENDITEENINDAJA JUKU MÄNGUASJAKESKUSESSE Kotryna OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
KLIENDISUHETE JUHT AMSERV VILJANDI ESINDUSES Amserv Grupi AS
KLIENDISUHETE JUHT AMSERV VILJANDI ESINDUSES Amserv Grupi AS • Viljandimaa
Viljandimaa
4 näd. tagasi
POSTITÖÖTLEJA (VILJANDI) Omniva
2 päeva jäänud
POSTITÖÖTLEJA (VILJANDI) Omniva • Viljandimaa
Viljandimaa
Vaatan kõiki