Värsked tööpakkumised

Haridustehnoloog (0,5-1,0)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586492

Tööpakkumise number

586492

Töö kirjeldus

Sinu ülesanne on arendada koolis e-õpet ja koordineerida IKT lõimimist
ainekavasse ning koostöös IT-spetsialistiga toetada, nõustada ja abistada õpetajaid IKT rakendamisel.

Nõudmised kandidaadile

Ideaalne kandidaat on haridustehnoloogi ettevalmistuse ja vastava töökogemusega ning valmis töötama koormusega 1,0 ja valmis alustama tööd 21. augustist 2019.

Kui Sa ei vasta mõnes aspektis ideaalse kandidaadi kirjeldusele (nt oled valmis töötama ainult koormusega 0,5), siis julgustame Sind ikkagi kandideerima.

Soovi korral võimalik anda ka ainetunde.

Eeldame eesti keele oskust tasemel C1 ning teadmisi ja valmisolekut rakendada kaasava hariduse kontseptsiooni.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada muutustele avatud koolis.

Meie kool asub Tallinna piiril, 30 minuti rongisõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Kool on hästi varustatud tehniliste vahenditega (interaktiivsed projektorid ja ekraanid, dokumendikaamerad, tahvelarvutid jms).

Brutopalk haridustehnoloogina töötades (1,0 kohta) on al 1600 eurost.

Pakume võimalust puhata suvel 56 kalendripäeva. Meie motivatsioonisüsteemi kirjeldus on leitav: https://saue.edu.ee/et/toopakkumised.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
22. märts 2019
Brutopalk:
Alates 1600 EUR kuus

Sauel on olnud võimalik haridust omandada juba sada aastat, üle kolmekümne aasta on Saue linnas tegutsenud Saue Gümnaasium. Täna õpib meie koolis ligi tuhat õpilast.

Saue Gümnaasium on õppimiskallakuga kool, kus lastel on võimalik leida enesearendamiseks täiendavaid võimalusi kooli huviringidest: tegutsevad laulukoorid, filmi-, näite-, puutöö- ja robootikaringid. Tänu tihedale koostööle Saue Huvikeskuse ja Saue Muusikakooliga on õpilastel võimalik peale tunde aktiivselt tegeleda erinevate huvialadega.