Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628540

Hankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu igapäevaseks tööks on:

  • hankeprotsesside koordineerimine ja hangete üle arvestuse pidamine
  • hankepakkumiste nõuetekohane vormistamine
  • pakkumiste hindamise korraldamine
  • hankemenetluse, sh riigihangete läbiviimine riigihangete registris

Nõudmised kandidaadile

Ühine meiega, kui Sa oled eelnevalt vähemalt 3 aastat töötanud hankespetsialisti või -juhina, suhtled vabal eesti ja inglise keeles. Oled hea analüüsi- ja üldistusvõimega. Sul on head teadmised Microsoft Office’ist (Word, Excel, Outlook).

Pakume meeldivat töökeskkonda ja kolleege. Tööle väärilist tasu. Paindlikku tööaega ja personaalset motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#628540

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019

CV Keskuse klient OCCO pakub oma klientidele kvaliteetseid kontorimööbli täislahendusi. OCCO teeb koostööd kvaliteetsete ja tunnustatud brändidega Itaaliast, Saksamaalt ja teistest Euroopa riikidest. Loe lisaks: www.occo.ee

Vaata rohkem