Hankejurist
Tööpakkumise number #831558

Hankejurist

Talendibaas OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

 Peamised tööülesanded:

  • Riigihangete ettevalmistamine ja läbiviimine
  • Riigihanke alusdokumentide läbivaatamine ja hankija otsuste koostamine
  • Hankelepingute sõlmimise korraldamine ja lepingumuudatuste kooskõlastamine
  • Välisrahastusega projektides EL toetuste rakendusüksusega suhtlemine
  • Vaidlustuste korral organisatsiooni huvide ja seisukohtade esindamine

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:

  • Sul on kõrgharidus õiguse valdkonnas
  • Sul on vähemalt 3-aastane töökogemus riigihangete läbiviimisel
  • Oled täpne ja analüütilise mõtlemisega
  • Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt
  • Oled hea suhtleja ning võimeline ise oma tööd ja tegevusi juhtima

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • Kaasaegset töökohta Telliskivi kvartalis koos tasuta parkimisvõimalusega
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Tulemustasu ja toetuseid tähtpäevadel
  • Kodukontori võimalust
  • Ametialaseid koolitusi ja täiendõpet
  • Sporditoetust
  • 3 tasustatud tervisepäeva aastas
  • Andme- ja mobiilside teenuse hüvitamist

Tööpakkumise number
#831558

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2023
Hankejurist Hankejurist

Talendibaas OÜ (www.talendibaas.ee). Oleme professionaalne, pühendunud ning kokkuhoidev tiim, kes suudab mõista ja täita iga kliendi ja kandidaadi vajadusi ning tagada kasu. Meie tiimil on 20 aastat värbamisvaldkonna kogemust. Meie värbamismeeskond koosneb värbajatest, kes on kokku puutunud erineva taseme ja keerukusega värbamisprojektidega erinevates ärisektorites. Meie spetsialistid on alati kursis tööturu olukorraga, samuti erinevate kandidaatide valimis- ja hindamismeetodite kasutamisega. Aitame tööotsijatel leida neid väärtustava ja oskusi hindava organisatsiooni ning organisatsioonidel samu väärtushinnanguid hindavat töötajat.
Talendibaasi eesmärk on viia kokku talendikad tööotsijad edukate tööandjatega.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
JURIST Transpordiamet
4 päeva jäänud
JURIST Transpordiamet • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
JURIST Utilitas OÜ
JURIST Utilitas OÜ • Tallinn
Tallinn
JURIST Politsei- ja Piirivalveamet
Alates 2610 €/kuus
JURIST Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
JUHTIV VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet
JUHTIV VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
PROFILEERIMISE VALDKONNA PEASPETSIALIST (SELEKTIIVSUSHALDUR) Maksu- ja Tolliamet
PROFILEERIMISE VALDKONNA PEASPETSIALIST (SELEKTIIVSUSHALDUR) Maksu- ja Tolliamet • Tartu
Tallinn
Vaatan kõiki
Hankejurist
Hankejurist