Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300873

Hanke assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on hangete ja hankedokumentide (sh lepingute) ettevalmistamine ning hankealase asjaajamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui omad kõrgharidust (eelistatavalt õigusalast), oled hea suhtleja, kohusetundlik ning oskad analüüsida ja süstematiseerida informatsiooni. Tööks on vajalik eesti ja inglise keele oskus. Kasuks tuleb varasem kogemus riigihangete valdkonnas.

Pakume toetavat ja motiveerivat meeskonda, koolitusvõimalusi.

Tööpakkumise number
#300873

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. märts 2013

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem