Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734350

Hambaravi toodete müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügiassistendi ülesandeks on hambaravi toodete müügi assisteerimine

  • Tellimuste ja müügiarvete koostamine

  • Klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus
  • Positiivne ja aktiivne ellusuhtumine
  • Hea arvutikasutamisoskus
  • Julgus ja iseseisvus
  • Pingetaluvus
  • Eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

*Varasem kogemus meditsiinivaldkonnas, eelkõige hambaravi valdkonnas. Töö sobiks kindlasti väga hästi endisele/praegusele hambaravi õele, kes soovib uusi väljakutseid.
*Vene- ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskkonda

  • Arenguvõimalusi

  • Sportimisvõimalusi

  • Motivatsiooniüritusi

  • Koolitusprogrammid

Tööpakkumise number
#734350