Värsked tööpakkumised

Hambaravi õde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454937

Tööpakkumise number

454937

Töö kirjeldus

• hambaarsti assisteerimine patsientide vastuvõtul
• hambaravikabineti puhtuse tagamine ja visiidiks ettevalmistamine
• hambaravi instrumentide steriliseerimine

Nõudmised kandidaadile

• otsime tõeliselt säravat ja toredat kolleegi
• eeldame head suhtlemisoskust ja kohusetunnet
• eeldame õe eriharidust või assisteerimise kogemust meditsiinisektorist.
• eesti keele head oskust

Ettevõte pakub

• pakume täis- või osalise ajaga tööd
• tööaeg on vastavalt graafikule
• tõeliselt toredat ja ühtehoidvat kollektiivi
• suurepärast töökeskkonda kesklinnas
• konkurentsivõimelist töötasu
• ühistranspordiga kerge ligipääs

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada motivatsioonikiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2017
Brutopalk:
7.5 EUR tunnis

SAKALA HAMBARAVI suhtumine, kogemused ja kaasaegne tehnika on muutnud patsiendid meile sõpradeks. Tänu meie maailma parimatele klientidele anname iga päev nende hea enesetunde nimel endast parima, sest me hoolime! Täiendame kogu aeg oma teadmisi ja hoiame end kursis uute ravivõtete, materjalide ja tehnikate arenguga -. et olla patsientide jaoks olemas.