Värsked tööpakkumised

Hambaravi- ja röntgenseadmete hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232396

Tööpakkumise number

232396

Töö kirjeldus

Hambaravi-ja röntgenseadmete hooldus

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline ja manuaalne töökogemus mehhaaniliste ja elektrooniliste seadmete hooldamisel, soovitavalt ka elektritöödel
• IT kogemus seadmete haldamisel ja IT võrku integreerimisel
• Inglise keele oskus kesktasemel kõnes ja kirjas
• Vene keel suhtlustasandil
• Soome keele oskus on eeliseks
• Kogemus klientidega töötamisel
• Autojuhiload
• Meditsiiniseadmete ja/või röntgenseadmetega töötamise kogemus on eeliseks

Meil on pakkuda kaasaegsed töötingimused ning töövahendid, samuti tulemustele vastav töötasu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2011

Plandent Eesti OÜ on põhjamaade juhtiva hambaraviseadmete ning röntgenseadmete valmistaja ja hambaravimaterjalide tarnija Planmeca Group tütarettevõte. www.planmeca.com.
Meie rohkem kui 48 000 tootest koosnevast tootenimistust leiab hambaravi professionaal endale kõik tööks vajaliku tarvikutest kuni hambaraviseadmeteni. www.plandent.ee
Samuti pakume kliendituge, seadmete hooldus-ja remonditeenust.