Värsked tööpakkumised

Hambaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365691

Tööpakkumise number

365691

Töö kirjeldus

Otsime Kesk-Soome, Jyväskylä piirkonda hambaarste.

Nõudmised kandidaadile

Vältimatu on soome keele valdamine suhtlustasemel,
kasuks tuleb eelnev töökogemus Soomes ja Soome isikoodi olemasolu.

Pakume väga head palka vastavalt eelnevatele töökogemustele.
Aitame korda ajada Soomes töötamiseks vajaminevad dokumendid,
leiame sobiva elamispinna, toetame sotsiaalsete küsimuste lahendamisel.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2014

Selekta Oy on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.