Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303215

Hambaarst

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hambaarsti töö tervisekeskuses Lõuna-Soomes umbes 100-250 km Helsingist. Võimalus töötada nii osalise- kui täistööajaga. Lisatööna saab teha valveid
Mediverkko valvepunktides (kokkuleppel).

Nõudmised kandidaadile

Meditsiinialane kõrgharidus (hambaarst, hambaarst-resident)
Registreering Terviseametis
Hea soome keele oskus (pakume keelekoolitusi Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Haapsalus)

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Abi elamispinna leidmisel ning selle eest tasumisel
Abi dokumentide vormistamisel ja nende eest tasumisel (Valvira, Terviseamet)
TASUTA keelekoolitusi Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Haapsalus

Tööpakkumise number
#303215

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 40 - 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. mai 2013
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2013

Mediverkko on juhtiv Eestis tegutsev Soome tervishoiuteenuseid vahendav firma. Mediverkkos töötab igal aastal ligi 2000 arsti ja hambaarsti ning käive on üle 60 miljoni euro. Hea mainega suure ettevõttena suudame tagada turvalise tööleasumise ja igakülgse abi.

Vaata rohkem