Värsked tööpakkumised

Hambaarst, ortodont, implantoloog, endodont

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417507

Tööpakkumise number

417507

Töö kirjeldus

Otsime kliinikutesse osalise või täistööajaga eriala spetsialiste.
Meie kliinikud asuvad Märjamaal, Kristiines ja Nõmmel.
Meie hambaravi omab lepingut haigekassaga.

Nõudmised kandidaadile

* haldjaliku suhtumist patsientidesse
* head suhtlemisoskust
* head eesti keele oskust (kasuks tuleb vene, soome ja inglise keele oskus)
* täpsust ja kohusetundlikkust
* huvi õppida ja omandada uusi oskusi

Ettevõte pakub

* häid olme- ja töötingimusi
* sõbralikku kollektiivi
* enesetäiendus võimalusi
* konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2016
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2016

Särav naeratus on Sinu visiitkaart !
Meie Haldjad aitavad Sind !
Meie missiooniks on jagada klientidele oma teadmisi, et hoida ära suu- ja hambahaigusi ning avastada tekkinud kahjustused võimalikult varakult.
Patsiendi rahulolu ja särav naeratus innustab meid üha enam ennast arendama.
Probleemide ilmnemisel pakume Sinu jaoks sobivaimat lahendust, tehes koostööd erinevate spetsialistidega.
Lisaks hambaraviteenustele on meie kliinikutest võimalik soetada arsti soovitusel just Sinule sobivaid professionaalseid suuhooldustooteid.
Oleme Sinu jaoks olemas!