Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430347

Haljastustööde spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haljastustööde spetsialist omab alati ülevaadet tööpiirkondade heakorra kohta;
kontrollib koristus- ja haljastustööliste tööd operatiivselt;
assisteerib haljastustööde juhti;
teostab hooldustöid objektidel.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima inimesi, kellel on:
erialane haridus;
haljastus- või aiandusalane töökogemus;
arboristi paberid tulevad ainult kasuks;
vene keele oskus suhtlustasandil;
kesktasemel arvuti ja nutiseadmete kasutamise oskus;
tugev enesekehtestamisvõime;
B-kategooria juhiload.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, head tasu tulemusliku töö eest, koolitusvõimalusi ning loomulikult palju mõnusaid ja tublisid töökaaslasi!

Tööpakkumise number
#430347

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. august 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2016

OÜ JAAKSONI LINNAHOOLDUS tegevusaladeks on teehoiutööd, tänavate hooldus ja puhastus, heakorra- ja haljastustööd ning jäätmekäitlus.

Vaata rohkem