Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625344

Haldusperenaine (virtin)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusperenaine ehk virtin on keskaegse restorani OLDA HANSA puhastusmeeskonna juht.
Igapäevased tööülesanded on :
- meeskonnatöö igapävane korraldamine (sh. motiveerimine, graafikute koostamine)
- meie majarahwa rõivaste korrashoiu tagamine
- eelarvete koostamine
- koostööpartneritega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

Sobid hästi antud ametile, kui Sulle pakub huvi keskaegsus, oled toimekas ja eeskujulik ning hindad häid suhteid ja korrektset töökultuuri. Kandideerimisel on tugevuseks varasem meeskonnatöö juhtimise kogemus ja äriline mõtlemine.

Ettevõte pakub

- eneseteostusvõimalusi ja põnevaid väljakutseid
- tervise- ja spordikomensatsiooni (100 eurot kvartalis)
- tasuta lõunasööki
- soodustusi Olde Hansa majas ja koostööpartnerite juures

Tööpakkumise number
#625344

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2019
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Starmaker OÜ on ettevõte, mis koondab enda alla:
Tallinna vanalinnas asuva keskaegse restorani Olde Hansa
III Draakoni kõrtsu
kraamipoe Shoppe
ja linna parima mandlimüügi käru.
Pakume tööd üle- talve üle 100 hingelisele ning suvehooajaks värbame teist samapalju juurde.
Olde Hansa pakub oma töötajatele erilist kogemust – meil on oma Gild ja kaheksa Gildi väärtust, mille alusel igapäevaselt toimetame.

Vaata rohkem