2023-08-23 14:48:55

Haldusosakonna peaspetsialist (määratud ajaks)

CVKeskus.ee klient
Kuni 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti töö sisuks on dokumentide registreerimine, vormistamine, andmete kontroll dokumentidel, dokumentide edastamine klientidele ning vajadusel teiste haldusosakonna dokumendihalduse valdkonna ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda inimest, kes on täpne, kohusetundlik, oskab oma aega juhtida ja on valmis
meeskonnatööks.

Sobival kandidaadil on:
• vähemalt keskharidus
• kogemus asjaajamises
• hea arvuti kasutamise oskus, sh kontoritarkvara (Word, Excel) hea tundmine
• iseseisva ja meeskonnatöö oskus
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus
• väga hea eesti keele oskus
• õppimisvalmidus

Kasuks tuleb:
• erialane haridus
• vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
• eelnev töökogemus avalikus sektoris

Pakume huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid ning õppimis- ja arenemisvõimalusi meie sõbralikus ja üksteist toetavas kollektiivis.

Lisainfo

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/.

Tööaeg: täistööaeg (määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni)
Pakutav palk: peale katseaja edukat läbimist 1000 € (bruto)