HALDUSJUHT
Tööpakkumise number #814451

HALDUSJUHT

9
TTÜ Üliõpilasküla MTÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • ehitiste ja hoonete tehnosüsteemide tehnilise hoolduse korraldamine;

  • tehnosüsteemide infosüsteemi juurutamine;

  • remonditööde ja hooldustehnikute töö organiseerimine;

  • välikoristuse ja jäätmekäitluse korraldamine kinnistul;

  • tugiteenuste hangetes osalemine.

Ootused kandidaadile

  • oled varem tehnosüsteemide korrashoiualase tegevusega kokku puutunud;

  • Sul on teadmised kinnisvara korrashoiu valdkonnas;

  • valdad väga heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas;(kasuks tuleb vene või inglise keele oskus)

  • omad B-kategooria juhilube.

Ettevõte pakub

  • head töökeskonda ja meeldivaid kolleege;
  • motiveerivat töötasu;
  • ametiautot või autokompensatsiooni;
  • muid soodustusi.

Tunned ametikoha vastu huvi?

Kandideeri läbi CVKeskus.ee või küsi lisainfot 5307 3011; monika.arno(at)cvkeskus.ee; Monika Arno CVKeskus.ee värbamiskonsultant

Tööpakkumise number
#814451

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
HALDUSJUHT HALDUSJUHT

CVKeskus.ee klient TTÜ Üliõpilasküla MTÜ põhitegevusalaks on üliõpilastele majutusteenuse pakkumine Tallinnas.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
HALDUSJUHT FORUS HALDUS OÜ
HALDUSJUHT FORUS HALDUS OÜ • Tallinn
Tallinn
HOOLDUSOSAKONNA JUHT Kadrioru Park
2 päeva jäänud
HOOLDUSOSAKONNA JUHT Kadrioru Park • Tallinn
Tallinn
VIP 9
5 p. tagasi
KINNISVARAOBJEKTI JA TOOTMISKOMPLEKSI HALDUSJUHT CBRE Global Workplace Solutions
9
5 p. tagasi
KINNISVARAOBJEKTI JA TOOTMISKOMPLEKSI HALDUSJUHT CBRE Global Workplace Solutions • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
KINNISVARAHALDUR VINTSELLE OÜ
UUS
2 p. tagasi
KINNISVARAHALDUR VINTSELLE OÜ • Tallinn
Tallinn
ARENDUS- JA HALDUSJUHT (SAMI AS) Tammiste Personalibüroo OÜ
ARENDUS- JA HALDUSJUHT (SAMI AS) Tammiste Personalibüroo OÜ • Harjumaa
Saue
Vaatan kõiki
HALDUSJUHT
HALDUSJUHT