Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #626608

Haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aldar Eesti OÜ otsib oma meeldivasse kollektiivi haldusjuhti, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on ettevõtte hoonete, ruumide, inventari, territooriumi korrashoiu tagamine ning jooksvate majandusküsimuste (varustamine, remont jms.) operatiivne lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kui sa tunned, et Sinu tugevaks küljeks on töö- ja juhtimis-kogemus, teadmised ehitusmaterjalidest ja ehitusoskustest, oled hea suhtleja ja meeskonna eestvedaja, siis oled meile sobiv kolleeg.

Vajalik on juhilubade olemasolu ja sõidukogemus, kuna Sinu tööpiirkonnaks on terve Eesti.

Omaltpoolt pakume vastutusrikast tööd suures ja majan-duslikult stabiilses ettevõttes ja tööandja poolseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#626608

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019

Aldar Market on peamiselt Lääne- ja Ida-Virumaal ning Tallinnas tegutsev jaekabanduskett, kuhu kuulub 14 toidu- ja esmatarbekauplust.

Vaata rohkem

You are applying to:
Haldusjuht