Värsked tööpakkumised

Haldusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424873

Tööpakkumise number

424873

Töö kirjeldus

Haldusjuhi peamised tööülesanded on

  • haldusosakonna töö korraldamine,
  • ehitus- ja remonditööde korraldamine hotellis,
  • infotehnoloogiliste lahenduste leidmine ja juurutamine,
  • tehnosüsteemide ja seadmete hooldus- ning remonditööde korraldamine,
  • kulueelarve koostamine oma valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus/ erialane, majandus, tehnika või ehitus
  • eelnev töökogemus haldusjuhina või sarnases valdkonnas (ehitus, kinnisvara)
  • väga hea kontoritarkvara tundmine (Excel, Word, Outlook)
  • koostöövalmidus meeskonnas
  • isikuomadustena täpsus, ausus, kohusetundlikkus ja lojaalsus

Ettevõte pakub

Lisaks töötasule pakume

  • stabiilset ja kindlat tööandjat
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • sõbralikku töökollektiivi
  • ettevõtte soodustusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.
Kui Sul on teadmised ja oskused haldusjuhtimise alal, siis pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks pikaajalise kogemusega hotellis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad uued ja põnevad väljakutsed, tubli meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte heale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida ja võtta see väljakutse vastu!