Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245835

HALDUSJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd HALDUSJUHILE, kelle hoolde võime usaldada ettevõtte tehnosüsteemide ja (kinnis)vara haldamise küsimused.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima kui:
- sa oled võimekas juht;
- sul on töökogemus kinnisvarahalduses;
- sa oled veenev läbirääkija ja süsteemide looja;
- sa oled keskendud parimate lahenduste leidmisele;
- sa oled iseseisev ja proaktiivne;
- koostöö ja hea kommunikatsioon on sinu prioriteedid.

Meie lubame, et oleme sinu kindel partner, kes oskab vääriliselt hinnata sinu tööpanust; kes varustab sind kaasaegsete töövahenditega ja töökeskkonnaga; kes pakub sulle vaheldusrikkaid tööülesandeid ja võimalust oma tegevusega otseselt mõjutada ettevõtte käekäiku.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1.
Info telefonil 6 349 259, kodulehekülg www.favor.ee
CV koos motivatsioonikirjaga võib saata aadressile personal(ät)favor.ee

Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Tööpakkumise number
#245835

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2011

AS Favor on 1990. aastal asutatud metallitööstusettevõte, kus töötab üle 160 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda: teraslehtmaterjalide müügile spetsialiseerunud CutCenter, õhukese lehtmetalli töötlemis- ja koostamisteenuseid (laserlõikus, stantsimine, painutus, keevitus, koostamine ja pulbervärvimine) pakkuv Metaform, teraskarkassi ning alumiiniumist ripplagesid tootev Profiline ning ripplagede müügi ja paigaldusega tegelev Laekeskus. Üle poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Euroopa Liidus. Favoril on ISO 9001 ja 14001 serfifikaadid ning ettevõtet on tunnustatud mitmete ettevõtlusauhindadega. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes.

Vaata rohkem

HALDUSJUHT