Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799777

Hakkuri operaator

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö sisuks on metsaveoautoga järelhaakes hakkuri töö opereerimine.

  • Töö on vahetustega.

  • Töö asukoht: Pärnumaa ja Viljandimaa

  • Lisainfo telefonilt: 53402570

Ootused kandidaadile

  • C.E kat. juhiluba

  • digimeeriku kaart

  • töötahe

  • Korralik tehnika, mille hooldus ja remont margiesindustes või soliidsetes remonditöökodades.

  • Palju tööd.

  • Palk vastavalt panusele töös alates 2500eur/kuus.

Tööpakkumise number
#799777