Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625746

Häiretöötluse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on valveobjektidelt saabuvate häirete töötlemine, patrullteenistuse töö koordineerimine, laekuva informatsiooni fikseerimine ja operatiivne edastamine ning kvaliteetsete ja eeskujuliku klienditeeninduse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

  • räägid eesti ja vene keelt;
  • oled sinasõber arvutiga;
  • meeldib lahendada keerulisi olukordi ja aidata teisi inimesi;
  • oled huvitatud turvavaldkonna tehnoloogilistest lahendustest ja soovid siduda ennast ühe juhtivama turvaettevõttega Eestis.
  • soovid töötada ööpäevaringse graafiku alusel (neli 12-tunnist vahetust ja neli vaba päeva)

Ettevõte pakub

  • töötasu alates 1100 eurot bruto;
  • tulemustasu ja tasu öisel ajal töötamise eest;
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi;
  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi;
  • soodsaid sportimisvõimalusi USS Grupi spordiklubis Golden Club.

Tööpakkumise number
#625746

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaata rohkem