Värsked tööpakkumised

Haiglatoodete äriüksuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362304

Tööpakkumise number

362304

Töö kirjeldus

Specialty Care Franchise Manager

Sinu vastutusalaks on olemasolevate toodete arendamine ja turuosa suurendamine, uute toodete turule toomine, turundusplaanide ja strateegiate kujundamine ning tegevuste juhtimine. Sa juhid, toetad, motiveerid meeskonda, et koostöös tulemuslikke eesmärke saavutada ning arendad kliendikeskseid suhteid arvamusliidritega. Seda kõike tehes lähtud headest tavadest ja eetilistest printsiipidest.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on
• Loodusteaduste või meditsiini alane kõrgharidus
• Täiendkoolitus turunduses või ärijuhtimises
• Edukas vähemalt 5-aastane müügi ja/või turundusjuhi kogemus rahvusvahelises farmaatsiaettevõttes
• Hea inglise keele kirjalik ja suuline valdamine, teiste keelte oskus on eeliseks
• Hea arusaam kohalikul ja regionaalsel ravimiturul toimuvatest protsessidest
• Teadmised ning kogemused uue toote lansseerimisest
• Tugev juhtimiskompetents ning eeldused heaks meesknnatööks
• Hea analüütiline mõtlemine ja suurepärane läbirääkimisoskus

Pakume Sulle väljakutseterikast tööd professionaalses organisatsioonis ning arenevas ja kasvavas ettevõttes töötamise eeliseid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
14. november 2014

Novartis pakub uuenduslikke tervishoiuteenuste lahendusi, mis arvestavad patsientide ja ühiskonna muutuvaid vajadusi. Peakorteriga Šveitsis Baselis, pakub Novartis mitmekesist tootevalikut, hõlmates järgnevaid valdkondi: innovatiivsed ravimid, oftalmoloogilised tooted, soodsad geneerilised ravimid, vaktsiinid, käsimüügi ravimid ja veterinaarravimid. Novartis on ainus globaalne ettevõte, mis on juhtiv neis valdkondades. Novartis Grupi ettevõtetes on ligikaudu 133 000 täistööajaga töökohta, müües ravimeid enam kui 150 riigis üle maailma.