Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515077

Haiglaõpetaja vene emakeelega lastele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle osalise ja täiskoormusega haiglaõpetaja, kes toetaks vene emakeelega lapsi. Haiglaõpetaja tööülesandeks on lapse haiglas viibimise ajal säilitada järjepidevust õpingutes, hoida ja taastada õpilase õpimotivatsiooni ning lapse koolitee toetamiseks teha koostööd kõigi osapoolte (haigla-kool-kodu) vahel. Haiglaõpet viiakse läbi Tallinnas, Laste Vaimse Tervise Keskuses ja Lastehaiglas ning PERHi psühhiaatriakliinikus.

Ootused kandidaadile

  • eripedagoogi kutse või õpetajakutse ning eripedagoogilised kompetentsid;
  • paindlikus, tasakaalukus ja rõõmsameelsus;
  • väga hea eesti ja vene keele oskus;
  • väga head suhtlemis- ja koostööoskused.

Ettevõte pakub

  • väljakutseid ja enesearengut,
  • erialaseid koolitusi ja supervisiooni,
  • võimalust koostöös erialaspetsialistidega muuta eriliste laste ja noorte toimetulekut koolis ja elus üldiselt.

Tööpakkumise number
#515077

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2018

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli õppekeel on eesti keel. Õpingute alusdokumendiks on „Põhikooli riikliku õppekava” alusel koostatud kooli õppekava. Koolis tegutsevad järgmised hariduslike erivajadustega õpilaste klassid:
1) klassid tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele;
2) väikeklassid autismispektri ning aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega õpilastele.

Vaata rohkem