Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325549

Haapsalu kontori konsultant päevases või õhtuses vahetuses

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on müügipakkumiste tegemine ainult telefoni teel. Uute klientide leidmine erinevatele toodetele ja teenustele. Tellimuste
vormistamine ja aruandlus.

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek paljude erinevate inimestega suhtlemiseks
  • Väga hea eesti kõnekeele valdamine
  • Siiras soov müügitööd tehes raha teenida

Ettevõte pakub

  • Paindlikke tingimusi
  • Müügikoolitust
  • Korralikku tasu
  • Head tööaega kella 8.30 kuni 15.30
  • Võimalust töötada osalise tööajaga õhtupoolikutel kella 16:30 kuni 20:30

Tööpakkumise number
#325549

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1.9 - 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
14. november 2013

aitab läbi aktiivse müügi täiustada mistahes valdkonnas vajalikku suhtlemisoskust. Osaleme erineva valdkonna ettevõtete turundusprojektides ja müügikampaaniates.

Vaata rohkem