Värsked tööpakkumised

Häälestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234178

Tööpakkumise number

234178

Töö kirjeldus

Pakume tööd häälestajale. Töö sisuks on tugijaamade moodulite häälestamine. Töö on graafiku alusel ja sisaldab ka öiseid vahetusi. Ühe vahetuse pikkus on 12 tundi. Sõlmitakse tähtajaline tööleping (alguses 4 kuud).

Nõudmised kandidaadile

- soovitatavalt eelnev töökogemus antud vallas
- soovitatavalt keskeriharidus elektroonika valdkonnas
- venekeel suhtlustasandil, Inglise keele oskus (Võib olla ka vähene)
- arvuti kasutamise oskus
- täpsus
- kiirus
- ausus
- kohusetundlikus
- töökus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- hea töö eest head palka
- ajakohast töökeskkonda
-aktiivset ja tegusat kollektiivi
-ametialast täiendkoolitust
-arendavat ja huvitavat tööd
-arenemis- ja karjäärivõimalusi
-energilist ja sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. august 2011
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2011

Oleme personaliotsingu firma, kelle kliendiks on tunnustatud elektroonikaseadmete tootja Eestis (Ericsson Eesti AS). Seoses töömahu kasvuga, otsime täiendavat tööjõudu Tallinnas asuvasse tootmisüksusesse.
Ootame avaldusi võimalikult kiiresti. Tagame saabunud andmete konfidentsiaalsuse.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.