Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730497

Gustavisse superteenindajaks Solaris keskuses!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Gustav Cafe Solaris keskuses ootab oma meeskonda särasilmseid ja rõõmsameelseid teenindajaid, kelle tööülesanneteks on tuua naeratus klientide silmadesse, valmistada parimat kohvi ja pakkuda ülemõistuse häid kooke

Ootused kandidaadile

Kiiret õppimisvõimet, kiirust, kohusetundlikkust ja teravat taipu. Julgust, aktiivsust ja suurepärast suhtlemisoskust. Varasemat kogemust meeskonnatöös ja väga hea klienditeenindajana. Mõnusat huumorisoont, mis aitab toime tulla pingelistes olukordades. Valmisolekut töötada nii hommikuses kui ka õhtuses vahetuses. Asuda tööle täistööajaga ning et sul oleks peetud 18a sünnipäev

Mõnusat ja abivalmis meeskonda, tuge tööga kohanemisel ja igapäeva töös, väljaõpe kohapeal, tööks vajalikke koolitusi, mõnusaid ühiseid ettevõtmisi ja erinevaid soodustusi - Stebby, tasuta lõuna, omatöötajasoodustus ja palju muud.

Tööpakkumise number
#730497

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem