Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718646

Groomer (loomade juuksur)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui loomad on Sinu jaoks südamelähedane teema ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega - Liitu meie toreda perega!

Põhitööülesanded:

- Lähtudes loomade omadustest ja vastavalt loomade hooldamise ohutusjuhisele loomade pesemine ja lõikamine;

- Groomeritoas ja abiruumides puhtuse hoidmine, vastutamine groomeri toa, varustamise ja kaupa puhtuse ning heakorra eest.

Ootused kandidaadile

- Loomade armastus;
- Groomeri/loomade juuksuri töökogemus või vastava hariduse olemasolu kindlasti vajalik;
- Oskus pakkuda välja parim lahendus;
- Hea eesti ja vene keele oskus (vähemalt B1 tase);

- Valmisolek töötamiseks graafiku alusel.

- Sa võid teenida korralikku palka! Meil on kindel põhipalk ja hea tulemustasu;

- Pakume Sulle ühisüritusi, oma töötaja soodustusi ja kindlustust. Lisaks saad kuni 50% soodustust isikliketele ostudele KIKA kauplustes;

- Sa töötad väga heas keskkonnas kus on ülitoredad kolleegid.

Tööpakkumise number
#718646

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 850 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. august 2021
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

KIKA - suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis!
KIKA kauplustes on saadaval nii erinevad lemmikloomad (närilised, akvaariumikalad ja roomajad) kui ka kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus.

Vaata rohkem