Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513804

Grillkokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Grilliga Josper erinevate roogade valmistamine;
tooraine ettevalmistustamine;
väljastusliinis toidu serveerimine.

Ootused kandidaadile

soov töötada toitlustuses;
koostöövõime;
kliendisõbralikkus;
hügieenireegitest kinnipidamine.

Ettevõte pakub

väljaõpet;
omapere lõunat;
tööriietust;
kaasaegset tööökeskkonda.

Lisainfo

osaline töökoormus, 0,9 kohta;
Graafik nn "pikk ja lühike nädal" st ühel nädalal tööl esmaspäev, teisipäev, reede, laupäev ja pühapäev ning teisel kolmapäev ja neljapäev.
Vahetus kella 8:00- 19:00. Lõunat (30 min) ei arvestata tööaja hulka.

Tööpakkumise number
#513804

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 700 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2018

Astri Grill AS haldab Tartus nelja söögikohta. Lõunakeskuses asuvad "Melu" ja "Aatrium Cafe", Eedeni keskuses pubi "7 päeva" ning Kvartali keskuses "Melu".
Ettevõttes on 93 põhikohaga töötajat.

Vaata rohkem

Grillkokk