Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305045

Google AdWords spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Google AdWords kampaaniate loomine ja seadistamine
Märksonade valimine
Reklaamtekstide loomine
Kampaaniate eelplaneering ja struktureerimine
Google Analytics statistika analüüsimine

Ootused kandidaadile

Inglise ja vene keele valdamine nii kõnes kui kirjas
Põhjalik AdWordsi kogemus
Kampaaniate seadistamise ja haldamise oskus
Kampaanite korraldamise kogemus min. 2 aastat
SEO, SEM teadmised
Google Analytics põhjalikud teadmised

Ettevõte pakub

Tööd noores ja sõbralikus kollektiivis,
Tööaega 10.00-19.00,
Vaba nädalavahetust,
Kaasaegseid töövahendeid,
Stabiilset sissetulekut,
Karjääri- ning enesearendamisvõimalusi,
Huvitavaid projekte

Tööpakkumise number
#305045

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2013

ITM Trade was created in 2002 with the desire of innovating both mainstream & social online markets. We have a long history in emerging markets, having delivered over 300 projects in over 35 countries in our focus regions.

Vaata rohkem