Värsked tööpakkumised

GloReal GROUP pakub tööd IT - ARENDAJALE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604562

Tööpakkumise number

604562

Töö kirjeldus

Otsime pikaajalist partnerit meie aktiivse ja nooruslikku meeskonda. IT-spetsialisti peamiseks ülesandeks hakkab olema GloReal GROUP'i harudele internetipõhiste lahenduste pakkumine, kodulehtede programmeerimine ning firma kogu IT süsteemi ja veebirakenduste arendamine (frontend/backend, online teenused, andmebaasid, jne).

Töö hakkab olema väga huvitav ja tulemusrikkas. Käesolevat kohta pakume täpsele, kohusetundlikule ja punktuaalsele inimesele. Ootame Sind meie meeskonda kui Sul on järgmised omadused:
+ Iseseisev mõtlemine ning oskus iseseisvalt otsuseid vastu võtta;
+ võimekus kohaneda kiirelt muutuvate ideedega;
+ IT alane haridus või selle omandamine, töökogemuse olemasolu toob suurt kasu;
+ pühendumus eesmärgile, pingetaluvus ning soov areneda ja kasvada koos meiega;
+ oled õppimishimuline ning suudad seda teha iseseisvalt;
+ oled huvitatud saama GloReal GROUP perekonna osaks ning arendama meie IT osakonda;

Nõudmised kandidaadile

Soovime sinuga alustada mahukat ja edukat tegevust, kui

  • omad varasemat kogemust PHP, Java ning sarnastes keeltes;
  • omad kogemust SQL andmebaasidega (eelistus MySQL);
  • oskad töötada CSS Bootstrap ja Jquery framework'idega;
  • tunned hästi JavaScript, HTML 2.0 ja CSS 3.0
  • NB! oskad töötada või suudad õppida töötamist vähemalt 1 MVC raamistikus (nt Yii, Laravel, Symfony);
  • suudad täita iseseisvalt ülesandeid ning ette näha prioriteete;
  • oskad rakendada ja integreerida erinevaid e-maksmise lahendusi (pangalingid, PayPal, Credit, Cryptocash, ID-rakendused, jne).

KASUKS TULEB WordPress CMS'i tundminde.

+ Ambitsioonikat võimalust saada osaks GloReal GROUP ettevõttest, mille eesmärk on jõuda rahvusvahelisele turule;
+ huvitavaid ja suure potentsiaaliga projekte ning koostööd nimekate klientidega;
+ mugavat, interaktiivset ja sõbralikku töökeskonda;
+ kiiret arengut ja osaluse võimalust meie ettevõttes;
+ NB! püsivat PÕHIPALKA ning kiiresti kasvavat BOONUSTASU!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1600 kuni 4000 EUR kuus

GloReal GROUP on ettevõte, millest algab Sinu edukuse teekond! Töötades meie firmas Sa kasvatad kogemusi, arendad teadmisi ning kogud meeldivaid elamusi, mis rikastuvad sind nii emotsionaalselt kui ka rahalises mõttes.
Glo Real GROUP on laia profiiliga ja rikkaliku kogemusega, samas väga innovaatilise lähenemise ja suure potentsiaaliga KINNISVARA valdkonnas tegutsev ettevõte. Meie positsioneerime ennast mitte ainult kinnisvarabüroo na, vaid arendame uut mõtteviisi antud valdkonnas!
Sinu võimalus on seda täiendada!

GloReal GROUP põhimotto on

Professionaalne | Usaldusväärne | Alati abivalmis!