https://www.cvkeskus.ee/189312

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Globaalsete keskkonnaprobleemide ekspert

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189312

Tööpakkumise number

189312

Töö kirjeldus

Töö sisu:
1)analüütiliste ülevaadete koostamine globaalsete keskkonnaprobleemide olemusest, Eesti rollist nende probleemide tekkimises ja nende mõjust Eestile;
2)koostöö teiste globaalprobleemidega tegelevate vabaühenduste ja riiklike institutsioonidega globaalsete keskkonnaprobleemide käsitlemiseks ja osalemine poliitilistes protsessides;
3)globaalsete keskkonnaprobleemide kommunikeerimine, sh. meediaplaani koostamine, temaatilise kodulehekülje loomine ja arvamuslugude kirjutamine üleriigilisse meediasse.


Nõudmised kandidaadile

Huvitatutel palume saata oma haridusteed, senist töökogemust ja ilmunud kirjatööde loetelu sisaldav CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga hiljemalt 20. jaanuariks 2010.


Ettevõte pakub

Töö esialgne kestvus on 10 kuud.Lisainfo

Töö toimub Vabaühenduste fondi toel alustatud ELFi
projekti „Keskkonnaorganisatsioonidele võimekuse loomine globaalsete keskkonnaprobleemidega tegelemiseks" raames. Vabaühenduste fond on rahastatud Islandi, Liechtensteini ja Norra poolt EMP finantsmehhanismi ning Norra finantsmehhanismi vahendusel.

Lisainfo:
Kaupo Kohv
Tel. 53497924
www.elfond.ee


Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

SA Eestimaa Looduse Fond (ELF) on valitsusväline, nii poliitiliselt kui majanduslikult sõltumatu keskkonnakaitseorganisatsioon. ELFi tegevuse eesmärgiks on loodusliku mitmekesisuse säilitamine Eestis ja maailmas.