Geoloog (Maves OÜ)
Tööpakkumise number #834085

Tammiste Personalibüroo OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Maves on 1991. aastal asutatud rahvusvahelise koostöökogemusega keskkonna konsultatsiooni firma. Ettevõte pakub nii individuaalset konsultatsiooni kui ka täielikku tööde programmi koostamist, projekti läbiviimist ja järelevalvet. Mavesi meeskonna moodustavad 11 oma ala spetsialisti.

Ettevõtte geoloogiaalaste teenuste laiendamiseks, ootame meeskonnaga liituma teotahtelist

GEOLOOGI.

Geoloogina oled ehitus- ja hüdrogeoloogiliste uuringute ning maavara- ja reostusuuringute projektide läbiviija päringust tööde teostuseni. Töö on mitmekesine ning hõlmab suhtlemist, planeerimist, välitööde läbiviimist, analüüsimist ning aruannete koostamist.

Ootused kandidaadile

Oma töös oled edukas kui:

  • oled omandanud või lõpetamas magistrikraadi loodus-ja täppisteaduste valdkonnas, eelistatult geoloogia erialal;
  • valdad vabalt eesti keelt;
  • oskad kasutada Microsoft Office programme;
  • omad B-kategooria juhiluba ja sõidukogemust;
  • oled lahendustele orienteeritud, oma töös täpne ning põhjalik.

Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnases valdkonnas, QGIS tarkvara tundmine ning inglise ja vene keele oskus. Samuti on oluline võimekus teha välitöid erinevatel maastikel.

Ettevõte pakub

MIKS VÕIKS MAVES OLLA SINU JÄRGMINE TÖÖANDJA?

Mavesi meeskond koosneb kogenud ekspertidest, kes Sind töösse sisse elamisel hea meelega aitavad ning samuti toetavad Sind valdkonna spetsialistiks saamisel. Tööaeg on paindlik ning sõltub palju Sinust endast. Ettevõtte poolt on tagatud kõik tööks vajalikud vahendid – ka sõidukid, millega objekte külastada. Lisaks toetatakse Sinu professionaalset arengut täiendkoolitustega ja ühe lisapuhkuse nädalaga aastas. Tervisliku eluviisi edendamiseks pakutakse ka spordikompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#834085

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023
Geoloog (Maves OÜ) Geoloog (Maves OÜ)

Tammiste Personalibüroo aitab kõikjal Eestis asuvatel klientidel värvata õigeid inimesi, hinnata nii töötajaid kui kandidaate ning arendada meeskondi läbi haaravate koolituste. Meil on esindused Tallinnas ja Pärnus ning omame mahukat üleriigilist tööotsijate andmebaasi Karjäärikaust. Koolituspartneritena kasutame hinnatud Eesti koolitajaid.

Leiame töötajad paljudesse ärivaldkondadesse. Tööstusest tootmiseni, müügist ehituseni, energeetikast elektroonikani — tunneme end kõikjal koduselt

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TOOTJALIITUMISTE INSENER Eesti Energia AS
TOOTJALIITUMISTE INSENER Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus TAASTUVENERGIA PROJEKTIJUHT Viru Keemia Grupp AS
TAASTUVENERGIA PROJEKTIJUHT Viru Keemia Grupp AS • Eesti
Osaline kaugtöö võimalus
Eesti
Osaline kaugtöö võimalus JUHTAUDIITOR / SERTIFITSEERIMISDIVISJONI JUHT AS METROSERT
JUHTAUDIITOR / SERTIFITSEERIMISDIVISJONI JUHT AS METROSERT • Tallinn
Tallinn
LIITUMISTE VÄIKETÖÖDE KOORDINAATOR Eesti Energia AS
5 päeva jäänud
LIITUMISTE VÄIKETÖÖDE KOORDINAATOR Eesti Energia AS • kogu Eesti
kogu Eesti
LABORITEHNIK Saku Õlletehase AS
LABORITEHNIK Saku Õlletehase AS • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki