Geograaf/planeerija
Tööpakkumise number #832819

1
KOBRAS OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Üldplaneeringute/eriplaneeringute/detailplaneeringute kaardimaterjali ja tekstilise osa koostamine

  • Kaardianalüüsi läbiviimine

  • Planeeringu protsessis osalemine

  • Suhtlemine ametkondadega

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

  • Rakenduslik- või kõrgharidus, võib olla omandamisel
  • Hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

  • Eelnev töökogemus planeerimisvaldkonnas
  • Eelnev kogemus kaardimaterjali koostamisel
  • GIS programmide kasutusoskus/tundmine
  • CAD programmide kasutusoskus/tundmine

Ettevõte pakub

  • Tööd juhendaja käe all
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Head töökeskkonda ja kokkuhoidvat ning sõbralikku kollektiivi
  • Enesetäiendusvõimalusi

Lisainfo

CV koos palgasooviga palume esitada hiljemalt 31.01.2023

Tööpakkumise number
#832819

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2023
Geograaf/planeerija Geograaf/planeerija

KOBRAS OÜ

Arhitekti- ja inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
TÖÖJUHATAJA Enersense AS
6 p. tagasi
TÖÖJUHATAJA Enersense AS • Tartu
Tartu
UUS
päev tagasi
LIIMPUITKONSTRUKTSIOONIDE MÜÜGISPETSIALIST Palmako AS
UUS
päev tagasi
LIIMPUITKONSTRUKTSIOONIDE MÜÜGISPETSIALIST Palmako AS • Tartu
Tartu
VIP 2
nädal tagasi
PROJEKTIJUHT LÕUNA-EESTIS Tesron Ehitus OÜ
Alates 3500 €/kuus
2
PROJEKTIJUHT LÕUNA-EESTIS Tesron Ehitus OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
TOOTMISÜKSUSE JUHT Tarmetec OÜ
TOOTMISÜKSUSE JUHT Tarmetec OÜ • Tartu
Tartu
EHITUSSPETSIALIST KASTRE VALLAVALITSUS
EHITUSSPETSIALIST KASTRE VALLAVALITSUS • Tartumaa
Tartumaa
Vaatan kõiki