Värsked tööpakkumised

Geodeet/joonestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358324

Tööpakkumise number

358324

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi geodeet/joonestajat. Tööülesanneteks
geodeetiliste tööde tegemine ja vormistamine: geoalused, teostusjoonised ja hooned.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus
Töökus
Tahe areneda

Ettevõte pakub

Nooruslikku kollektiivi
Meeldivat töökeskkonda
Väärilist tasu
Arenguvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2014
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2014

Geodeesia24 OÜ on noorusliku kollektiiviga pidevalt arenev geodeesia ettevõte. Tänaseks pisut üle kolme aasta tegutsenud ettevõte tegutseb aktiivselt Eesti turul, aga teenuseid pakume hetkel juba ka Soomes. Tegeleme topo-geodeetiliste tööde, ehitusgeodeesia ja hoonete mõõdistusega.

Oma töös kasutame kaasaegseid seadmeid ning tarkvaralahendusi.Hiljuti soetasime endale laserskänneri, et pakkuda klientidele paremat 3D teenust.

Meie missioon: Ettevõtte äritegevuse kõige olulisemaks aluseks on klientide usaldus. Geodeesia24 eesmärgiks on saavutada nii teeninduse, proffessionaalsuse, kvaliteedi kui ka tööde teostamise osas 100% klientide rahulolu ning leida võimalusi ületada klientide ootusi pakutava osas.