Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302448

Garderoobikaupade ettevalmistaja (ajutine)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooaja garderoobikaupade ettevalmistus müügiks (hinnasildid, turvaelemendid.....)
Töö toimub E - R - 8.00 - 16.00
Töö asukoht Jüris (Harjumaal)
Tasuta transport Tallinnast organiseeritud.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil, täpsus, kiirus ja korrektsus.
Vanus alates 21 eluaastat.
Töö sobib naisterahvale.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub väljaõpet, kindlat tunnitasu.
Töö on ajutine.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.
Töö on HOOAJALINE (umbes 1-2 kuud)
Töötasu 3 € tunnis (bruto).

Tööpakkumise number
#302448

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
27. märts 2013
Kuulutus sisestati:
21. märts 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem