Galvaanik
Tööpakkumise number #815453

Galvaanik

HANZA Mechanics Tartu AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu töö tulemusena

Galvaanikuna töötad erinevate keemiliste pinnakatetega.

Valmistad ette detailide töötlemiseks galvaanilised etapid järgides nõudeid.

Kontrollid visuaalselt tehtud töö kvaliteeti.

Pakid detailid vastavalt nõuetele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

Oled tähelepanelik ja süsteemne

Oskad planeerida enda tööd

Hindad vahetustega töötamise plusse

Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmises

Väljaõpe kohapeal

Ettevõte pakub

HANZAs ootab Sind…

Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus ja lahedad inimesed. Valmistame olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni.

Oleme loonud kaasaegse ja turvalise keskkonna, et Sul oleks meie juures hea töötada. Olles ise aktiivne ja õpihimuline, on Sul HANZA’s võimalik leida endale sobiv karjääritee.

Tööpakkumise number
#815453

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Galvaanik Galvaanik

HANZA Mechanics Tartu kuulub kiirelt arenevasse HANZA gruppi, mille tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. HANZA Tartu on spetsialiseerunud peenmehhaanika, elektroonika ja kooste allhanketöödele. Tartu tehastes töötab kokku ligi 500 inimest ning meil on üks laiaulatuslikemaid mehaanika masinaparke kogu Eestis.
Omame ISO 9001 – kvaliteedijuhtimisstandardi, ISO 14001 – keskkonnajuhtimisstandardi,
ISO 45001 – töökeskkonna ja tööohutuse standardi, ISO 3834:2 – keevituse, ISO 13485 – meditsiinitööstuse sertifikaate.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 3
5 p. tagasi
HÖÖVLI OPERAATOR Ilmre OÜ
3
5 p. tagasi
HÖÖVLI OPERAATOR Ilmre OÜ • Tartu
Tartu
nädal tagasi
OPERAATOR-SEADISTAJA HANZA Mechanics Tartu AS
OPERAATOR-SEADISTAJA HANZA Mechanics Tartu AS • Tartu
Tartu
UUS
2 p. tagasi
CNC-PINGI OPERAATOR Oxford Engineering Eesti OÜ
Alates 9 €/tunnis
UUS
2 p. tagasi
CNC-PINGI OPERAATOR Oxford Engineering Eesti OÜ • Tartu
Tartu
CNC FREESIMISPINGI OPERAATOR VÕI OPERAATORI ÕPILANE. ОПЕРАТОР ИЛИ УЧЕНИК ОПЕРАТОРА ФРЕЗЕРНЫХ CNC СТАНКОВ DIESELLAND OÜ
CNC FREESIMISPINGI OPERAATOR VÕI OPERAATORI ÕPILANE. ОПЕРАТОР ИЛИ УЧЕНИК ОПЕРАТОРА ФРЕЗЕРНЫХ CNC СТАНКОВ DIESELLAND OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
KOOSTETEHNOLOOG Hallberg Mechanics Tartu AS
1
KOOSTETEHNOLOOG Hallberg Mechanics Tartu AS • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki
Galvaanik
Galvaanik