Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #408639

GALERIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti Kunstiakadeemia üliõpilas- ja lõputööde näituste korraldamine;
  • näituse korraldamiseks lisavahendite taotlemine;
  • näituste logistika ja aruandlus;
  • näituste kommunikatsioon üldsusele;
  • olemasolevate näituspindade haldamine;
  • rahvusvaheliste näituste algatamine ja korraldamine koostöös Eesti Kunstiakadeemia partnerülikoolidega.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus kunsti valdkonnas;
  • süvendatud huvi tööks noorte kunstnikega;
  • trenditeadlikkus, kaasaegse kunstiskeene ja institutsioonide mõistmine;
  • eesti ja inglise keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas;
  • soovitatavalt galeristi ja /või kuraatori töökogemus;
  • arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses;
  • väga hea otsustus- ja vastutusvõime;
  • ettevõtlikkus, hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
  • aja planeerimise oskus;
  • korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus;
  • orienteeritus EKA huvidele.
Kasuks tuleb:
  • pedagoogiline kogemus.

Ettevõte pakub

  • töökeskkonda loovate inimeste hulgas;
  • vajalikke töövahendeid ja seadmeid;
  • täiendkoolituse võimalust;
  • 35 kalendripäeva puhkust ühes aastas.

Tööpakkumise number
#408639
GALERIST