Värsked tööpakkumised

Gaasiballoonide käitleja - platsitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435868

Tööpakkumise number

435868

Töö kirjeldus

Gaasiballoonide vastavushindamine, käitlemine, sortimine ja teisaldamine. Töökäskude ajakohane ja kvaliteetne haldamine ning täitmine. Aruandlus tehtud töö kohta.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt keskharidus, hea füüsiline vorm, eesti keele oskus suhtlustasandil, tehniline taip, õppimisvõime, kohusetundlikus, täpsus, pingetaluvus, vahetustega töö valmidus.

Väljaõpet, stabiilset töökohta arenevas ettevõttes, konkurentsivõimelist töötasu. Elulookirjeldus saata cvkeskuse portaali kaudu. Ühendust võtame sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016
Brutopalk:
Alates 900 EUR kuus