https://www.cvkeskus.ee/547802

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Füsioterapeut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547802

Tööpakkumise number

547802

Töö kirjeldus

Iseseisva statsionaarse õendusabi- või rehabilitatsiooniteenusel viibivate klientide liikumis- ja tegevusvõime säilitamine või taastamine füsioteraapia tegevuste abil.
Hooldekeskuse klientide liikumis- ja tegevusvõime toetavate abivahendite vajaduse väljaselgitamine ja sobivate abivahendite määramine, tellimine ning kasutama õpetamine.


Nõudmised kandidaadile

Rakenduskõrgharidus (füsioterapeudi kutse). Vastutusvaldkonnaga seotud seadusandluse tundmine, inimeste füüsiliste, psüühiliste ja sotsiaalsete vajaduste tundmine, kutse-eetika põhialuste ning klienditöö üldpõhimõtete tundmine


Ettevõte pakub

Pakume toetavat kollektiivi; võimalust töötada osalise ja/või paindliku tööajaga; 2 päeva lisapuhkust; rahalist motivaatorit puhkuselt naasmisel; traditsioonilisi ühisüritusi (suvepäevad, jõulud jne); töötasu vastavalt med.töötajate kollektiivlepingule. Tööle asumine ASAP


Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus pakub üldhooldus- , erihoolekande- ja õendusabiteenuseid kokku rohkem kui 200-le kliendile. Hooldekeskus asub Koeru alevikus Järvamaal ( 26 km Paidest, 38 km Jõgevalt, 13 km Rakkest, 50 km Põltsamaalt ja Rakverest) paiknedes ühtses kõrghaljastusega ümbritsetud hoonekompleksis. Majas töötavad kohvik ja söökla, toimuvad erinevad üritused ja kontserdid, kus töötajad koos klientidega osaleda saavad. Igapäevatöös panustame kvaliteetsele hoolekande- ja meditsiiniteenuste osutamisele, lähtudes oma klientide heaolust ja vajadustest.