Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293533

Füsioterapeut

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda füsioterapeuti, kes omab kutsekvalifikatsiooni taset. Tegeleda tuleb erinevate füsioteraapia valdkondadega. Pakkuda täisajaga töökoht

Ootused kandidaadile

Füsioterapeudi kutsekvalifikatsioon. Pingetaluvus. Meeskonnatöö

Ettevõte pakub

Kaasaegne töökeskkond
Pakume huvitavat ja vaheldusrikast erialast tööd
Töötasu kokkuleppel

Tööpakkumise number
#293533

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem