Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294484

Füsioterapeut

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Füsioteraapia teenuste osutamine

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus
eesti ja vene keele oskus
arvutioskus

Ettevõte pakub

Korralike töötingimusi ja töötasu

Tööpakkumise number
#294484

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2012

Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla on moodustatud 2003. aastal, et ühendada Kohtla-Järve ja Jõhvi linnades aktiivravi osutavate haiglate tegevus. Haigla teeninduspiirkond on ligikaudu 175,000 Ida-Viru maakonna elanikku, tööandjaks oleme pea 1000 inimesele. 2008. aasta eelarvemaht ulatub 330 miljoni kroonini.

Vaata rohkem