Värsked tööpakkumised

Füsioterapeut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388619

Tööpakkumise number

388619

Töö kirjeldus

Otsime peatselt avatavasse õendusabi osakonda füsioterapeuti

Nõudmised kandidaadile

• Omad erialast haridust.
• Sul on eelnev kogemus eakatega töötamisel.
• Oled järjepidev ja tasakaalukas.
• Oled positiivse ellusuhtumisega.
• Valdad eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

• Töökohta kaasaegses töökeskkonnas.
• Erialaseid ja motiveerivaid koolitusi.
• Toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: august 2015

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile merike(at)haigla.ee või kandideeri läbi CV Keskuse.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõpppedes.
Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2015
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2015

PJV Hooldusravi SA on Keila Haigla hoones õendusabi- ja hoolekandeteenuseid pakkuv ettevõte.

Käesoleval hetkel viib SA PJV Hooldusravi Keila Haigla ellu projekti “SA PJV Hooldusravi Keila Haigla osaline rekonstrueerimine”, mida kaasfinantseeritakse “Õendus- ja hooldusteenuste infrastruktuuri arendamine” meetmest. Projekti eesmärgiks on Tallinna ja Harjumaa õendus- ja hooldusteenuste kättesaadavuse parandamine ning pakutavate teenuste kvaliteedi tõstmine läbi integreeritud õendus-hooldusteenuste keskuse rajamise. Tööde käigus rekonstrueeritakse Keila Haigla hoone B korpus, kuhu rajatakse 200 õendusabi voodikohta ning 150 hoolekande voodikohta.